Domy z klocków?

Czy ktoś z Was zastanawiał się, co można zrobić z pustych i niepotrzebnych opakowań? Jeśli tak to zapewne wśród rozważań pojawiały się takie materiały jak pudełka kartonowe, szklane butelki czy aluminiowe puszki. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, bo o te surowce najłatwiej. Postarajmy się teraz przenieść nasze wyobrażenia w sferę makro i zagospodarować stare, niepotrzebne nikomu już kontenery.

Inżynierowie z Arcgency wykorzystali stare oraz puste „opakowania” w które zapakowane były wielkogabarytowe przesyłki i stworzyli z nich nowoczesne domy. Pomysł może nie jest aż tak innowacyjny, bo niepotrzebne już nikomu kontenery wykorzystuje się od lat do budowy akademików czy domów niskobudżetowych. Warto tutaj zwrócić jednak uwagę na wykonanie i wykończenie takich domków. Być może w Polsce za jakiś czas stanie się to alternatywą dla mieszkań, których ceny raczej będą drożeć?
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do dyskusji. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta Arcgency.Pozdrawiam,
Tomasz Araszkiewicz
odpadyblog.pl