Międzynarodowy Dzień Blogerów

Podobno dzisiaj – 31 sierpnia –  przypada Międzynarodowy Dzień Blogerów. Dla mnie takie święto w zasadzie trwa 365 dni w roku a zwłaszcza wtedy gdy na odpadyblog.pl ostaje umieszczona nowa notka. Tak czy owak dzisiaj blogerzy mają święta i wypada je uczcić. Czy Wy uczciliście już ten dzień?

W Międzynarodowym Dniu Blogera chciałbym złożyć serdeczne życzenia wszystkim blogerom a w szczególności wspaniałym koleżankom i kolegom tworzącym nasz blog.

Blogi to pasja a ta staje się tym piękniejsza gdy się ją rozwija. Życzę Wam by blogi oraz zamieszczane na nich wpisy stawały się coraz lepsze i sprawiały radość, zarówno nam – autorom jak największą ilość czytelników. 

Podobno również w dniu blogów i blogerów jest taka tradycja, że poleca się 5 ostatnio czytanych blogów. Powinny być to blogi, które zafascynowały nas w jakiś sposób. Szczerze mówiąc wyłamię się tutaj z tego szablonu bo ostatnio czytam w zasadzie tylko dwa blogi. Tak czy owak oto moja lista:

Kryzysowo.pl – wszystko na temat bezpieczeństwa i tego jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych. Tematyka dosyć niszowa, jednak bardzo istotna w sytuacjach, które potrafią nas zaskoczyć w życiu.

Niebezpiecznik - tematyka Niebezpiecznika moim zdaniem ma coś wspólnego z blogiem Kryzysowo. Jednak problemy opisywane na blogu dotyczą naszego bezpieczeństwa w sieci a więc gdzieś pośrednio również naszego życia:)

Jednak blog to nie tylko jego autor i osoby współtworzące stronę. Blog to przede wszystkim czytelnicy.Podawajcie więc w komentarzach Wasze ulubione blogi oraz te godne uwagi.

Pozdrawiam.
Tomasz Araszkiewicz
odpadyblog.pl

 • trygon

  Jeśli o mnie chodzi:
  kominek.in
  kominek.es
  mediafun.pl
  malwina-pe.pl
  jedzonelka.pl

  Pozdrawiam!

  • OdpadyBlog.pl

   Dzięki! Blogi faktycznie dobre:)

 • Maria Romańska

  A ja polecam Was :D

  • Dziękuję:). Swoją drogą trochę wstyd, że ostatnimi czasy mało czytam blogów. Ostatnio więcej chodzę po lekarzach z moim kolanem, więc jakoś się opuściłem. Nie mogę obciążać nogi, więc o gotowaniu nie myślę. Kiepska wymówka, ale zawsze. Muszę uzupełnić listę blogów polecanych…
   Pozdrawiam.
   Tomek Araszkiewicz

  • OdpadyBlog.pl

   Dziękuję:). Swoją drogą trochę wstyd, że ostatnimi czasy mało czytam blogów. Ostatnio więcej chodzę po lekarzach z moim kolanem, więc jakoś się opuściłem. Nie mogę obciążać nogi, więc o gotowaniu nie myślę. Kiepska wymówka, ale zawsze. Muszę uzupełnić listę blogów polecanych…
   Pozdrawiam.
   Tomek Araszkiewicz