Oddam Odpady – ruszyła nowa inicjatywa

Oddam Odpady – Dzisiaj ruszyła bardzo ciekawa inicjatywa dotycząca gospodarki odpadami.  Na czym polega cała zabawa? Portal łączy w sobie sztuką, kulturę, twórczość, kreatywność oraz wiarę i troskę o środowisko. 

Oddam Odpady – czym się zajmują?

Oddam Odpady to portal, który ułatwiać ma osobom kreatywnym z duszą artystyczną tworzenie rzeczy niepowtarzalnych i zapierających dech w piersiach. Twórcy portalu i całej idei na swojej stronie swoją działalność określają w następujący sposób:

„OddamOdpady.pl to pierwszy w Polsce serwis internetowy przeznaczony do wymiany informacji o źródłach odpadów przydatnych w kreatywnym recyklingu. Kierowany jest zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców. „

Jak zatem można kreatywnie wykorzystać odpady. Kreatywność ma to do siebie, że jest bez granic tak samo jak sztuka. Ja proponuję na początek coś takiego:

Oddaj odpady i poznaj nowe możliwości

Portal wspiera gospodarkę odpadami. Zarówno tą rozumianą przez artystów, przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Za pośrednictwem portalu można pozbyć się zbędnych rzeczy i wesprzeć rozwój polskiej sztuki, ogłosić zbiórkę odpadów oraz uczestniczyć lub nawet tworzyć warsztaty kreatywnego recyklingu.

Jednak powyższe możliwości to nie wszystko co znajdziemy na portalu. W najbliższym czasie oblicze oddamodpady.pl wzbogaci się również o nową rolę. Wktrótce ruszy blog oddamodpady, na którym będzie się można dowiedzieć o tym dla czego odpady są waże w naszym życiu, oraz co można zrobić z prawdziwymi odpadami, tzn. śmieciami, w dłuższej perspektywie oddziałującym na nasze zdrowie i życie. Mówiąc mało skromnie – Odpadyblog.pl dołoży swoje trzy grosze do tworzenia treści na blogu Oddam Odpady.

 Co Wy zrobilibyście z odpadami? Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam.
Tomasz Araszkiewicz

  • kris

    jak dla mnie ciekawa opcja. Bede sie przygladal;)