Prezent w gazecie!?

Tak, prezenty… już nie długo, a mianowicie jutro zasiądziemy do wigilijnego stołu, wręczymy sobie prezenty. Z pewnością, każdy z nas czeka na tą chwilę z niecierpliwością. U mnie to wygląda tak, że próbuje uporać się z papierem do pakowania prezentów. Powiem szczerze, że nie przepadam z całego serca pakować czegokolwiek w papier pakowy. To diabelstwo się gnie i za cholerę nie chce się odgiąć:). Miedzy innymi dla tego preferuje łatwe i przyjemne pakowanie w torebki na prezenty. Jednak te jak na złość lubią się kończyć w połowie całego procesu pakowania. Człowiek jest z natury leniwy i uwielbia upraszczać sobie wszystko co się da. W tym przypadku postanowiłem również wyjść mojemu lenistwu i wygodzie na przeciw i zrobiłem ciekawą i oryginalną torebkę na prezenty z gazety. Wydawać się może, że z gazety, torebka będzie wyglądać licho. Prezent w czymś takim również, jednak przy doborze odpowiedniego surowca (tytułu gazety) można otrzymać ciekawy efekt.

Ja skorzystałem z tego co miałem pod ręką, chyba to był dziennik. Gazet nie specjalnie czytam, muszę się przyznać, tak samo jak nie specjalnie i nie za chętnie, oglądam telewizję. Być może przyzwyczaiłem się za nadto do komputera i serwisów informacyjnych w internecie?
Kto wie, jednak torebkę wykonałem według schematu poniżej.  Jeśli komuś by się chciało pobawić w “robótki ręczne” to można na prawdę osiągnąć ciekawe rezultaty.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w przygotowaniach przedświątecznych.

Tomasz Araszkiewicz – odpadyblog.pl

Jak pakować prezenty

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać: