Wideo na wtorek – Tesla Model S

W dzisiejszym odcinku serii “Wideo na wtorek” przedstawiamy najnowszy model samochodu elektrycznego marki Tesla – Model S. Samochody elektryczne są obecne na rynku od kilku lat, jednak jest to pierwsze auto mogące zagrozić swoim benzynowym konkurentom.

Czym ten samochód wyróżnia się na tle innych “elektryków”? Zdecydowanie zasięgiem, w najpojemniejszej wersji zasięg auta to około 300 mil, czyli około 480 km! Ładowanie Tesli trwa 8h na gnieździe siłowym o mocy 10 kW, jednak można zamówić wersję przygotowaną do współpracy ze specjalnym gniazdem 20 kW, które skraca czas ładowania o połowę do 4 godzin. Jednak sam zasięg to nie wszystko, Model S wzbudza ogromne zainteresowanie również swoimi osiągami, które jak na samochód elektryczny są znakomite. Najmocniejsza wersja generuje 416 KM, przy jednoczesnym zachowaniu zasięgu.

Nie przedłużając zapraszam do materiału wideo! Tym razem po angielsku, jednak użyty język jest prosty i wyraźny, mam nadzieje że nikt nie będzie miał problemów ze zrozumieniem 🙂

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać: