Gdzie mogę oddać odpady?

MAPA PUNKTÓW SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH

Zapewne zastanawiałeś się co zrobić z odpadami. Oczywiście najpierw odpowiednio powinieneś je segregować w celu lepszego działania systemu. Jakkolwiek górnolotnie to nie brzmi to niezbędne informacje znajdziesz na moim blogu.

Gdzie można oddać bezpiecznie odpady  w twojej okolicy? Poniżej znajduje się codziennie uzupełniania mapa Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. To dobry początek do tego by móc bezpiecznie oddać odpady. 

Punktów selektywnej zbiórki jest dużo, w skali Polski można mówić o tysiącach jeśli nie o dziesiątkach punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Niektóre z nich są mobilne a inne niedawno się pojawiły w gminach. Ta tendencja wskazuje na wzrost produkcji odpadów w gminach i ich istotne zagrożenie dla środowiska. Projekt i mapa jest tworzona dla Ciebie, Ciebie i Ciebie. Dla Was. Będzie mi miło i będzie pomocnym jeśli zechcecie się włączyć w powstawanie takiego internetowego spisu PSZOKów. Swoje lokalne miejsca zbiórki możecie zgłaszać poniżej poprzez formularz poniżej mapy.

Pozdrawiam
Tomasz Araszkiewicz.

By korzystać z możliwości wyszukiwania lokalnego PSZOKU, otwórz ” większą mapę ” – przyciskiem z prawej strony, znajdującym się na szarym górnym pasku

 

Jeśli chcesz wesprzeć projekt i zgłosić swój lokalny PSZOk to poniżej wspominany wcześniej formularz.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Lokalizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Czy masz jakieś dodatkowe informacje na temat PSZOKu?

 

  1. Pingback: Maria Smith
  2. Polecam organizację odzysku odpadów CP Recycling, można tam oddawać plastik, szkło, makulaturę i wszystko, co podlega odzyskowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *