Współpraca

  

Wpis sponsorowany:

Wpis wpis sponsorowany jest przygotowywany przez twórców Odpadyblog.pl zgodnie z odpowiednimi  wytycznymi, briefem, słowami kluczowymi oraz wszelkim scenariuszem określanym przez  Klienta czy agencję reklamową.

Treść tekstu oraz wszelkie rozmieszczenie w nim linków oraz multimediów oczywiście określa agencja reklamowa lub osoba pragnąca nawiązać współpracę. Treść wpisu może być w zasadzie dowolna, jednak powinna wiązać się w jakiś sposób z tematyką prezentowaną na blogu.

Wpis reklamowy, jest umieszczany dokładnie w taki sam sposób jak inne wpisy. Zawierać może zatem, wszelkie formy multimedialne, na które pozwala system WordPress, a więc materiały filmowe (YouTube), zdjęcia (jpg,png,bmp itp.) czy odnośniki zliczające ilość kliknięć. Wpis nie może być jednak jednym wielkim siedliskiem linków, a tym bardziej linków nie związanych z tematyką bloga. Treść tekstu musi być zaakceptowana przez autorów bloga, ponieważ chcielibyśmy by była jak najbardziej atrakcyjna dla czytelników.  Zgodnie z życzeniem klienta komentarze pod wpisem mogą być wyłączone. Wpis sponsorowany nigdy nie jest usuwany z bloga, z czasem jedynie, w naturalny dla systemu blogowania sposób, zostaje on przesunięty w dół hierarchii wpisów.

Wszelkie kwestie dotyczące kosztów, przedstawienia oferty, treści wpisów lub  formy płatności uzgadniane będą drogą mailową przez zakładkę kontakt. 

Współpraca eventowa:

Odpadyblog.pl, jako grupa osób których pasją jest gospodarka odpadami, recykling oraz alternatywne źródła energii, bardzo chętnie pomogą i nawiążą współpracę przy organizacji  wydarzeń i imprez związanych z tematyką prezentowaną na blogu.

Nasi autorzy organizowali Politechnice Warszawskiej spotkania z Chevron Polska, wykłady i szkolenia dotyczące gospodarowania odpadami, zajęcia edukacyjne z dziećmi oraz wyjazd edukacyjny na konferencję Envicon czy targi Poleko.  Bardzo chętnie wesprzemy  Państwa swoją wiedzą i obecnością na

  • szkoleniach firmowych
  • wykładach tematycznych
  • targach
  • piknikach naukowych powiązanych z tematyką bloga.
  • obejmiemy ważne dla Państwa wydarzenia swoim patronatem medialnym

Nasza redakcja uczestniczyła również w akcjach selektywnych zbiórek (“Recykling daje owoce” czy zbiórki zużytych baterii). Jesteśmy godnymi zaufania osobami, które są otwarte na nowe wyzwania. 

Zrównoważony rozwój w Twojej firmie:

Czy Twoja firma działa z zadami ekologii i zrównoważonego rozwoju? Jeśli chcieliby Państwo wdrożyć ekologiczne działania i zachowania w swojej firmie, to z przyjemnością pomożemy. Poprowadzimy szkolenia i wykłady dla Pracowników oraz pomożemy w przygotowaniach do wdrożenia odpowiednich metod gospodarowania odpadami w Państwa firmie. 

Nie wiesz co zrobić z odpadami powstającymi w Twojej firmie? Pomożemy znaleźć rozwiązanie i najlepsze dostępne metody zagospodarowania Twoich odpadów.

W sprawach związanych z finansami prosimy o bezpośredni kontakt.

 

Współpraca z uczniami:

Jesteśmy grupą przyjaciół, których pasją jest gospodarka odpadami. Z ogromną przyjemnością pomożemy uczniom młodszym i tym trochę starszym, w kwestii pytań i wątpliwości odnośnie recyklingu,unieszkodliwiania odzysku oraz wszelkich kwestii związanych z tematyką odpadów.
Zdajemy sobie sprawę, że dziedzina jaką się zajmujemy na blogu, rozwija się dopiero w Polsce. Rzetelna wiedza, zwłaszcza w internecie jest, można powiedzieć, na wagę złota. Odpadyblog.pl z przyjemnością pomoże Wam, z waszymi wątpliwościami, jedyne co powinniście zrobić by się ich pozbyć to napisać na maila przez zakładkę kontakt

 

 Pomożemy w realizacji kampanii:

Chciałbyś stworzyć i rozpocząć kampanię reklamową? Służymy pomocą. Dobierzemy treści, hasła oraz inne ważne elementy składające się na Twój sukces. Zawsze masz prawo do informacji o aktualnych statystykach bloga. Nie bądź anonimowy – reklamuj się! 

Jeżeli nie znalazłeś formy współpracy odpowiedniej dla Twoich potrzeb, napisz do nas – pomożemy ją zrealizować. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe działania.

Współpracowaliśmy z :

wpolpraca

1 komentarz
  1. Pingback: Maria Smith
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *